Informatie

Datum: 11.04.2009
Auteur: Timmy
Festival: Absolutely Free Festival 2009

The Sore Losers en Sardonis op Absolutely Free Festival

Absolutely Free Festival komt vandaag verrassend uit de hoek. Wie dacht dat AFF zich beperkt toch het programmeren van enkel indiepop/indierock, altcountry, singer-songwriter en postrock, komt bedrogen uit, want de festivalorganisatie geeft een uppercut van jewelste met opgefokte kickassrock, duistere metal en opwindende hiphop in de vorm van The Sore Losers, Sardonis en Plexus.

The Sore Losers staan op uit de nog nasmeulende assen van het ter ziele gegane El Guapo Stuntteam. Slecht gesoldeerde, knetterende, vuile kickass-trashrock van Cedric Maes, Mitch Thunders, Kevin Black en Johnny Beaver, die klinkt als Moord & Brand en inslaat als een welgemikte bliksem op speed.

De gebroeders Paulussen (Jelle en Roel) zetten een massieve wall of sound, opgetrokken uit ongewassen progressieve doom metal op met hun band Sardonis. En ook Limburgse hiphop krijgt dit jaar een plaats op de affiche van AFF met Plexus.

AFF is een gratis, ecologisch én fairtrade festival. Het vindt plaats op zaterdag 8 augustus op de terreinen van C-Mine in Genk met o.a. Yuko, Blackie & The Oohoos, Joni Sheila, Chitlin' Fooks (met Pascal Deweze van Sukilove en Carol Van Dyk van Bettie Serveert) en Douglas Firs. AFF programmeert liefst 30 groepen op 3 podia. Meer namen, waaronder de headliner, worden binnenkort bekend gemaakt.

Alle info: www.absolutelyfree.be.


« 15:40: Natalia, Frank Boeijen en Guy Swinnen op Lommel Leeft
» 23:03: Shameboy en Neg'Marrons op Couleur Café